Захисти свій бізнес Безкоштовна допомога

Статтею 42 Конституції України гарантується кожному право займатися підприємницькою діяльністю. Однак безліч перевірок і розслідувань, що проводяться правоохоронними органами, нерідко усупереч вимогам Закону, значно ускладнюють ведення бізнесу.
Юристи та адвокати Юридичної компанії «Кредо» обізнані про правові та організаційні засади, принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, а також при проведенні процесуальних дій правоохоронними органами, БЕЗКОШТОВНО, в межах території міста Полтави, з метою захисту Ваших законних прав, недопущення зловживань з боку посадовців, приймуть фахову участь при проведенні представниками правоохоронних органів:
— перевірок;
— у ході розслідування кримінальних справ тимчасового доступу до речей і документів, вилучення та арешту майна, обшуку у суб’єкта господарювання.
З огляду на подальший розвиток подій, за домовленістю, наші юристи та адвокати готові представляти Ваші інтереси в правоохоронних органах та суді, оскаржувати їх дії і рішення в загальному та судовому порядку, добиватись закриття проваджень, тощо.
Звертайтесь, і фахівці Юридичної компанії «Кредо» впевнено допоможуть захистити Ваш бізнес від незаконних посягань, дій та рішень зі сторони правоохоронних органів.